У Тернополі збільшилось поліцейських станцій

Міський голова Сергій Надал та начальник Головного управління Національної поліції у Тернопільській області Олександр Богомол відкрили у Тернополі четверту поліцейську станцію, яка розташована на бул. Петлюри, 6. Станція працюватиме цілодобово.

«Минулого року разом з органами місцевого самоврядування було прийнято рішення відкривати невеликі відділення у різних мікрорайонах міста – поліцейські станції, де будуть працювати оперативні працівники та дільничні інспектори. Правоохоронці прийматимуть заяви, скарги, виїжджатимуть на місце події, проводитимуть профілактичну роботу та надаватимуть інші поліцейські послуги», – розповідає Олександр Богомол.

Ця поліцейська станція створена на базі пункту охорони громадського порядку. У приміщенні, за кошти міського бюджету, проведено ремонт, перекрито дах, закуплено нові меблі, сейфи та комп’ютери.

«Відкриття поліцейських станцій – це найкращий приклад співпраці правоохоронних органів та міської ради, адже у місті діє програма «Безпечне місто», яка передбачає фінансову, технічну та матеріальну підтримку правоохоронних органів для того, щоб наше місто було максимально безпечним, – каже Сергій Надал. – Зазначу, що у планах міської ради – проведення додаткового благоустрою пішохідної та проїжджої частини біля цієї поліцейської станції, щоб створити комфортні умови працівникам».

Нагадаємо, що у Тернополі також працюють поліцейські станції на вул. Дружби, 7, на залізничному вокзалі та ринку.

Поширити:

Post Author: Ганна Зета