У Тернополі змагалися кікбоксери зі всієї області

Впродовж двох днів у Тернополі тривав Відкритий Кубок Тернопільської області з кікбоксінгу за версією ІСКА серед юнаків, старших юнаків, юніорів та дорослих.

Відбувся захід у спортивному комплексі «Палац спорту». Змагання були організовані та проведені управлінням фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації, представництвом громадської організації «Федерація кікбоксингу України «ІСКА» в Тернопільській області» та Федерацією аматорського боксу і кікбоксингу Тернопільської області.

У турнірі взяли участь понад 70 спортсменів із шести команд з Тернополя, Кременця та Заліщиків.

Перше командне місце здобула об’єднана команда «Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту» – СК «Тернопіль», які здобули 14 золотих, 8 срібних, 9 бронзових медалей. На другому місці спортивний клуб «Поєдинок» (8 золотих, 6 срібних, 2 бронзових медалей), а на третьому – Федерація кікбоксерів Тернопільщини (7 золотих, 2 срібних медалей). Четверте місце посів спортивний клуб «Спарта» м. Заліщики ( 2 золотих, 1 срібна, 1 бронзова медаль.). П’яте місце здобула команда Кременецької федерації кікбоксингу (2 золотих, 1 срібна медаль). Перші три команди нагороджені кубками.