У центрі Тернополя культурно пікнікували

У неділю, 13 жовтня, на Театральному майдані Тернополя зібралися поціновувачі мистецтва. Всі бажаючі мали нагоду не лише побачити та почути щось цікаве, але й самим взяти участь у різноманітних майстер-класах.

На восьми локаціях  під відкритим небом тернополяни вчилися малювати та вишивати, грати на музичних інструментах, займалися хенд-мейдом, керували театральними ляльками, ставали акторами та дізнавалися більше про старовинні обряди та звичаї.

Вперше у Тернополі Центр науки влаштував для мешканців та гостей міста «Культурні пікніки». Ідею захоплюючого та цікавого заходу, у якому показували культуру через розваги, організатори взяли у харків’ян.

«Ідея прийшла в наших харківських друзів, які теж організовують «Наукові пікніки». Вони подали такий проект на Український культурний фонд і отримали підтримку. Тепер ці пікніки відбуваються у Тернополі та Харкові», – розповідає співорганізатор «Культурних пікніків», депутат Тернопільської міської ради Михайло Сиротюк.

«Ми побачили, що це цікаво для тернополян, адже на захід прийшла велика кількість людей. Дуже круто, що Тернопіль переходить від масових гастрономічних гулянь в культурний сектор», – зазначив він.

Поширити:

Post Author: Diana