солдат

Учасники АТО/ООС та Революції Гідності можуть пройти психологічну реабілітацію

Психологічну реабілітацію можуть пройти постраждалі учасники Революції Гідності, учасники антитерористичної операції та особи, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Золота нива»  включений до переліку суб’єктів  з надання послуг із психологічної реабілітації.

ТОВ «Золота нива» розташований за адресою: Україна, 67780, Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул.Чорноморська,16, телефон – 0988187896, Е-mail: MOV_2020@ukr.net, офіційний сайт: zniva.com

Санаторій «Золота нива» розташований на Чорноморському узбережжі України, 86 км від м.Одеси. Оригінальний куточок природи славиться унікальними лікувальними грязями та  водами Будакського лиману.

У разі проходження психологічної реабілітації у стаціонарних умовах тривалість курсу не перевищує 18 днів. Отримувач послуг буде забезпечений 5-тиразовим дієтичним харчуванням та проживанням у 2-хмісних кімнатах, укомплектованих необхідними меблями та побутовими приладами, з холодним та гарячим водопостачанням для підтримання особистої гігієни.

Психологічна реабілітація в санаторії передбачає надання таких послуг:

1) психологічна просвіта та консультування;

2) психологічна діагностика;

3) підбір методів психологічної реабілітації;

4) психологічна допомога (терапія);

5) психологічна корекція та планування майбутнього;

6) профілактика та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини.

Для проходження психологічної реабілітації отримувач послуг повинен звернутися в управління соціальної політики Тернопільської міської ради (м. Тернопіль, вул. Лисенка, 8, кабінет № 23, тел. 22 04 37)  із  заявою, до якої додається:

– копія посвідчення учасника бойових дій (особи з інвалідністю внаслідок війни,  учасника війни,  постраждалого учасника Революції Гідності);.

– копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення, або участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *