“Україна буде процвітати незважаючи ні на що”, – Володимир Гринда

Ще років двадцять тому 2020 рік здавався неймовірно далеким та фантастичним. Літаючі автівки, освоєння космосу, міжпланетні протистояння та люди-роботи – це лише частина того, як показували майбутнє у своїх фільмах відомі світові кінорежисери. Напередодні Нового року ми запитали відомих тернополян як вони колись уявляли 2020 рік. А також чим запам’яталися та схвилювали минулі роки та які плани на наступне десятиліття? Ну і звісно, не обійшлося без привітань зі святами.

Володимир Гринда (депутат Тернопільської міської ради):

Запам’яталася і схвилювала війна на сході. А саме здача Криму нашою владою і героїчний захист Донбасу народним ополченням-добровольцями.

Україна буде процвітати незважаючи ні на що. Уже виросло нове покоління, яке думає більш конструктивно і прагматично. А покоління бізнесменів 90-х, яке думало як вкрасти побільше і продати, вже відходить. Тільки б наша Верховна Рада не наприймала аморальних європейських законів гомосексуальних і антисімейних. А заставила запрацювати антимонопольні комітети, щоб зруйнувати олігархічні  монополії і створити конкурентні умови для молодого бізнесу. Монополії вже почали стримувати бізнес.

Усім міцного здоров’я, щастя сімейного і щасливої долі. Хай усіх нас Господь благословляє, а Мати Божа покровом покриває.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *