Українська діаспора передасть подарунки юним тернополянам

Діти тернопільських військовослужбовців, які брали участь в АТО/ООС, отримають подарунки від ровесників з української Діаспори світу.

Вручення пакунків відбудеться 11 січня 2020 року в приміщенні УД «Перемога».

Передача подарунків у Тернополі є одним із етапів акції «Теплом зігріємо серця», яку вшосте проводить одна з найбільших українських молодіжних організацій світу «Спілка Української Молоді».

Загалом цього року в Україні сумівці передали понад 2000 пакунків із солодощами, іграшками, книгами, канцелярським приладдям, одягом та взуттям.

Подарунки формували, виходячи з потреб конкретної дитини. Юні українці – члени сумівських осередків США, Канади, Великої Британії, Німеччини, Австралії впродовж року збирали кошти, організовуючи різноманітні благодійні та мистецькі заходи, щоб пожертвувати зібране на закупівлю подарунків для своїх ровесників в Україні.

Нагадаємо, акція «Теплом зігріємо серця» триває з 2014 року. Завдяки зусиллям сумівців з різних країн світу, за шість років проведення акції дітям українських бійців передано понад 12,5 тисяч пакунків з подарунками.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *