облрада

В ході ранкової наради в ОДА запропонували підтримати підприємство Олександра Гереги «Епіцентр-К»

Сьогодні, під час щотижневої відеонаради під головуванням очільника Тернопільської ОДА Степана Барни обгороворили питання проведення весняно-польових робіт у сільськогосподарських підприємствах області, про яке проінформував  в.о. директора департаменту агропромислового розвитку ТОДА Володимир Стахів. За озвученою інформацією, в області сформовано структуру посівних площ під урожай 2018 року, яка становитиме 821 тис. га. Це, до речі, на 0, 4 тис га більше, ніж у 2017 році. Зокрема площа посіву цукрового буряка збільшиться на 3000 га.

Серед питань, які розглядали – також питання збільшення відсоткової ставки за оренду землі та соціального внеску на розвиток інфраструктури в населених пунктах. Так, під час наради було зазначено, що багато агропідприємств, які працюють в області, сплачують відповідні виплати на значно нижчому рівні, ніж потрібно.

Натомість доповідачем було акцентовано увагу на  підприємствах, які показують позитивний приклад. Зокрема, підприємство “Епіцентр-К”, власником якого є Олександр Герега, уже сьогодні виплачує 10% орендної ставки і 250-300 грн. за 1 га землі соціальних виплат. Тож під час наради було наголошено, що роботі таких підприємств потрібно сприяти та підтримувати їх.

Поширити:

Post Author: Diana