В одній із лікарень Тернопільщини з’явився новий комп’ютерний томограф

Новий комп’ютерний томограф вже успішно функціонує в одній із лікарень Тернопільщини.

Скористатися методом обстеження комп’ютерної томографії можуть усі пацієнти із відповідними показами.

“Ми нещодавно повністю запустили робочий процес і маємо можливість обстежувати усіх пацієнтів, які знаходяться в нашому лікувальному закладі, а також пацієнтів, які звертатимуться до нас, щоб пройти і стаціонарні, і амбулаторні обстеження на цьому апараті” – розповідає медичний директор однієї із лікарень Тернопільщини Віталій.

“Цей апарат так сконструйований, що в ньому є певні як технічні, так і програмні рішення, які допомагають нам виконувати ангіографічні дослідження” – каже медик із клініки LISOD Микола.

Директор ДОЗ наголосила, що попри місяць активної боротьби проти російської федерації медики продовжують виконувати свої обов’язки і забезпечувати активну роботу системи охорони здоров’я області.

“Сьогодні місяць незламності і боротьби українського народу проти повномасштабного вторгнення російської федерації. Нині ведуть боротьбу усі – наші воїни, наші лікарі, наші вчителі і навіть наші діти. Ми в тилу виконуємо свою роботу і допомагаємо усім, хто цього потребує. Сьогодні ми в одній із лікарень, де є державне обладнання, ми отримали ліцензію і вже почав працювати комп’ютерний томограф. Життя триває!” – каже директор департаменту охорони здоров’я Ольга Ярмоленко.

Поширити:

Post Author: Diana