В році що минає тернопільський депутат відсвяткував 30-річчя сімейного життя

Традиційно так склалося, що напередодні Нового року підбивають підсумки року що минає та будують плани на майбутнє. Сьогодні, в останній день 2018, ми поцікавились у відомих тернополян, що їм запам’яталося у цьому році та чого очікують у новому. Ну і звісно, не обійшлося без привітань з прийдешніми святами.

Михайло Ібрагімов (депутат Тернопільської міської ради):

Тернополянам хочу побажати насамперед душевної гармонії, любові один до одного, щоб батьки пишалися своїми дітьми, онуками і правнуками, раділи їхнім успіхам і досягненням. А діти поважали своїх батьків, пам‘ятали про них, турбувалися і не забували їм дякувати за Все!  Користуючись нагодою дякую своїй мамі, якій не так часто телефоную, як потрібно.

Бажаю, щоб під час Новорічно-Різдвяних свят усі родиною зустрілися за одним столом, пораділи один за одного і подякували Господу Богу за прожитий рік і попросили Божих ласк на 2019 рік!

Для нас з дружиною цей рік – 2018, був ювілейний – ми відсвяткували 30-річчя сімейного життя. Цього року старший внук Святослав пішов у перший клас!  На рівні України – це однозначно створення Помісної Православної Української церкви.

В Новому році хочу щоб було більше усміхнених і щасливих людей! А це можливо, коли між нами пануватиме Божа любов!

Поширити:

Post Author: Diana