облрада

«Ваша молитва – це найцінніше, що може бути», – Степан Барна привітав матерів загиблих воїнів з Днем матері

За загиблих синів, Україну та воїнів, що захищають наші кордони на Сході молилися 10 травня у Зарваниці. Напередодні свята матері до святого місця приїхали матері та дружини тих, хто віддав своє життя, захищаючи незалежність рідної землі.

У спільній молитві їх підтримала обласна влада.
Після Служби Божої у Соборі духовного центру архієпископ та митрополит Василій Семенюк відправив молебень біля каплиці-меморіалу, зведеної у 2016 році. Нагадаємо, її встановили на честь загиблих і пропалих безвісти героїв Небесної Сотні та воїнів АТО. Наріжний камінь під будівництво цієї каплиці освятив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

Після спільної молитви присутніх жінок привітали з прийдешнім святом матері голова облдержадміністрації та голова обласної ради.

“Чотири роки тому ми започаткували цю традицію – збиратися на День матері в Зарваниці. Тоді нас було набагато менше. Та на жаль,  виклики війни на Сході продовжуються. Сьогодні ми повинні пам’ятати про наших героїв, що віддали свої життя воюючи з російським агресором.  Слід виразити свою повагу і подяку й тим родинам, які виховали Героїв Небесної Сотні. Адже для них було несподіванкою те, що їхні діти не повернуться з тоді ще мирного Києва. Знаю, жодне вітання не замінить вам тих слів, які б сказали вам ті найрідніші люди, яких вже немає поруч. Та все ж вітаю вас усіх з прийдешнім святом – Днем матері. Дякую вам за жертовність, патріотизм та допомогу українській армії. Ваша молитва – це найцінніше, що може бути”, – наголосив Степан Барна.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *