Верховний Суд остаточно повернув кінотеатр «Палац кіно» у власність територіальної громади Тернополя

Таке рішення ухвалила Велика Палата Верховного Суду.

У 2013 році Тернопільська міська рада прийняла рішення, яким затвердила перелік об’єктів комунальної власності міста, що підлягають приватизації шляхом викупу орендарями. До цього переліку ввійшло нежитлове приміщення КП «Палац кіно», яке орендував підприємець.

Надалі на підставі цього рішення між управлінням обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради і підприємцем було укладено договір купівлі-продажу вказаного приміщення. Згодом це майно кілька разів перепродавали.

Прокурор звернувся до суду з позовом до останнього власника про витребування приміщення на користь територіальної громади Тернополя, стверджуючи, що майно вибуло з комунальної власності незаконно. Крім того, вказав на те, що на момент укладення договору купівлі-продажу діяли судові рішення, що забороняли вчинення вказаного правочину.

Як повідомили у пресслужбі Тернопільського апеляційного суду, суди першої та апеляційної інстанцій задовольнили позов.

Розглянувши касаційну скаргу відповідачки, Велика Палата ВС погодилась із висновками судів попередніх інстанцій про наявність підстав для задоволення позову, змінивши мотивувальну частину оскаржуваних судових рішень, а в іншій частині – залишила їх без змін.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *