Ветеранів війни у Тернополі прифотошопили до ящиків з канабісом, щоб дискредитувати та витіснити зі сфери охоронних послуг?

22 березня у Тернополі відбулась пресконференція представників ТОВ “РОЯЛ Контракт”, громадської організації “Тернопільська обласна організація ветеранів війни” Тараса Пастуха, Володимира Камінського та Назарія Процаюка. Колишній військові та громадські діячі поділилися з журналістами своїми роздумами з приводу скандальної інформації, яка мала великий резонанс не лише на Тернопільщині, але в й в Україні.

Тарас Пастух і Володимир Камінський  заперечили фактично усю інформацію, яку поширив керівник Тернопільської поліції Сергій Зюбаненко щодо їхньої організації. За їхніми словами, до їхніх фото дофотошопили тазіки з “травою”, які знайшли під час обшуків у невідомим їм людям, які не мають жодного стосунку ні до охоронної фірми “РОЯЛ КОНТРАКТ”, ні до громадської організації ветеранів російсько-української війни. Зброю, яку знайшли в охоронній фірмі – є легальною та зареєстрованою. Прослухати детально історію та аргументацію ви можете у відеозаписі, – пише Про Все.

Учасники пресконференції не відкидають, що за недолугою спробою дискредитації може бути прихований намір витіснити ветеранську організацію зі сфера надання охоронних послуг.

Поширити: