освіта

Відбулася конференція «Освіта Тернопільщини»

У Збаразькому замку відбулася підсумкова конференція для педагогів «Освіта Тернопільщини: успіхи, досягнення, перспективи».

Від імені голови Тернопільської обласної ради Михайла Головка та всього депутатського корпусу привітав присутніх голова постійної комісії з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту, депутат Тернопільської обласної ради Володимир Мисик, який побажав педагогам, їхнім учням та вихованцям успіхів та звершень, які б підкреслювали особливу роль нашої області в освітньому процесі та реформуванні нашої країни загалом.

«У Тернопільської обласної ради налагодилася тісна співпраця з Тернопільською обласною державною адміністрацією, а також між профільною комісією обласної ради та Управлінням освіти та науки ОДА. Ця співпраця спрямована на реалізацію тих напрямків, які мають в першу чергу забезпечити доступні знання для всіх дітей та вихованців освітніх закладів.

Нашим важливим завданням є розвиток та трансформація освітньої галузі, її покращення та наближення до європейських стандартів навчання. У Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти спільно із Управлінням освіти і науки ОДА реалізовують забезпечення розвитку освітньої галузі в сегменті підготовки вчителя до освітнього процесу в контексті «Нової української школи»», – зазначив депутат.

Також, за словами Володимира Мисика, важливим є заохочення учнів до навчання.

«На сесії Тернопільської обласної ради була підтримана моя ініціатива щодо надання премій і тим учням, які набиратимуть під час зовнішнього незалежного оцінювання 199 балів.

Ну і вкотре закликав підтримати та взяти участь в реалізації Української хартії вільної людини. Адже у нашій області прийнята програма, яка продовжує її реалізацію ще на п’ять років», – додав голова постійної комісії з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту.

Поширити:

Post Author: Diana