“Війна може закінчитися лише нашою перемогою!”, – Володимир Бобко

На засіданні Тристоронньої контактної групи (Україна, Росія, ОБСЄ) у форматі відеоконференції, вчергове домовилися про режим припинення вогню, який вступив у дію в ніч на 27 липня.

Про те, що дане рішення є підіграванням Кремлю застерігає депутат Тернопільської обласної ради Володимир Бобко.

«Нам підсовують чергову «свиню» під виглядом перемоги. Зеленський вирішив домовитися з бойовиками, а Московія виступатиме в цій домовленості лише арбітром. Про те, що саме Кремль – прямий агресор знову навіть не згадують. Ми вже не раз бачили, чим закінчуються переговори з окупантом. А закінчуються вони обстрілами з боку російських бойовиків та тисячами смертей наших воїнів», – наголошує політик.

Облдеп додає, що цього разу українським захисникам повністю «зв’язують руки», не даючи ані найменшої можливості оборонятися.

«Цього разу українським бійцям вирішили повністю «зв’язати руки», оскільки заборонили  по суті все, чим можна відбиватися від ворожих атак, ну і відповідати на обстріли московитів тепер теж не можна. Також заборонили розвідку, яка в минулі рази так званого перемир’я не раз рятувала українських військових. Цими заборонами фактично дали ліцензію на вбивства наших Героїв. Бо московські банди вже не раз показували, що ні честі ні гідності в них немає», – каже Володимир Бобко.

Політик наголошує, що війна може закінчитися лише нашою перемогою.

«Треба нарешті припинити переговори з окупантом! Для України припинення війни – це повернення наших територій та зникнення московських бойовиків з нашої країни! Бо війна може закінчитися лише нашою перемогою!», – зазначив депутат.

Поширити:

Post Author: Diana