Вінчання у госпіталі

Попри війну, біль та сльози, які принесли на нашу землю окупанти, українці продовжують жити. Не просто жити, а твердо вірити в любов, підтримувати сімейні цінності та щодня наближати перемогу.

Не так давно ми розповідали вам, дорогі читачі, про Заліщицький обласний госпіталь інвалідів війни та реабілітованих. Його керівник Анатолій Кноль робить усе, щоб створити максимально домашні, комфортні умови для пацієнтів, а надто військових. Пан Анатолій дозволяє перебувати разом із захисниками їхнім рідним та близьким, адже ніщо так не допомагає одужанню, як любов і підтримка.

Днями пан Кноль розповів, що у госпіталі повінчалися подружжя Андрія та Анни Ісакових.

vinchannya-1-654x1024

Як з’ясувалося, Андрій – учасник АТО, військовослужбовець, який проходить курс реабілітації у медзакладі, а Анна з донькою приїхала з Херсонщини, щоб бути поряд з коханим.

«І це допомогло військовому стати на ноги. Він категорично не хотів, щоб маленька донечка бачила, як він пересувається на візку», – наголосив лікар.

Андрія війна застала в Польщі, але з першого дня, ні хвилини не роздумуючи, виїхав в Україну боронити рідний край. Обороняв Бориспіль, згодом звільняв Київщину, Харківщину. З-під Ізюма їхній підрозділ перекинули в район Бахмута. Коли повертався з похорону кращого друга, зворотною дорогою завантажив автомобіль боєприпасами. На слизькій дорозі авто перекинулося, внаслідок чого чоловік отримав важку травму ноги.

«Від 22 січня Андрій перебуває у лікарнях, з Тернополя потрапив у Заліщики. Тепер фактично вчиться заново ходити, – додав Анатолій Кноль. – Герой зізнається, що їм з дружиною та донечкою подобаються Заліщики. Тому саме тут, у нас в громаді, вирішили дати обідницю перед Богом. Таїнство вінчання провів парох парафії Покрови Пресвятої Богородиці – отець Іван Сендзюк у каплиці на території КНП “Заліщицький обласний госпіталь інвалідів війни та реабілітованих».

Заступник міського голови Василь Стойко привітав подружжя з такою вважливою подією у їхньому житті, принагідно подякував Андрію за захист нашої країни.

«Щастя та здоров’я молодятам під мирним небом України! Нехай цей шлюб буде благословенний на Небесах і щасливим на землі», – сказав на завершення Анатолій Кноль.

Все буде Україна!

Зоряна ДЕРКАЧ

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *