освіта

«Віримо, що нинішні учні побудують ту державу, якою будемо всі пишатися, і з гордістю згадуватимуть вчителів, які дали їм якісні знання», – Михайло Головко

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко привітав педагогів нашого краю з проходженням першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023».
Цьогоріч 55 педагогічних працівників області змагалися за звання найкращого у номінаціях: «Захист України», «Основи здоров’я», «Початкова освіта» та «Фізична культура».
«Наші педагоги душею і серцем віддаються своєму покликанню. Лише з любові до нації, землі, краю виростають справжні патріоти, необхідні сьогодні нашій країні. Яскравим підтвердженням цьому є добровольці, які в перші дні стали на захист батьківщини. Вони довели, що не лише є вірними відданими синами України, а й гідно вихованими учнями своїх наставників. Віримо, що нинішні учні побудують ту державу, якою будемо всі пишатися, і з гордістю згадуватимуть вчителів, які дали їм якісні знання, а педагоги продовжуватимуть успішно реалізовувати свої плани у щасливій, мирній країні», — сказав, звертаючись до найкращих педагогів Тернопільщини, Михайло Головко.
Поширити:

Post Author: Diana