Вітання очільника Тернополя з Міжнародним днем молоді

Сьогодні 12 серпня, відзначають Міжнародний день молоді. Зі святом тернополян привітав міський голова Сергій Надал.

«Шановні тернополяни! Українці!

Щиро вітаю усіх, хто молодий тілом та душею з Міжнародним днем молоді. Вітаю майбутнє Тернополя та України.

Я пишаюся тим, що сьогодні молодь Тернополя – це патріоти України з активною громадською позицією. Справжні лідери громадської думки Тернополя, які формують тренд нашого міста.

Також наша молодь – це активні мотивовані спеціалісти, які вже найближчим часом створять українські високотехнологічні бренди типу Facebook, Tesla, Apple. І наше головне завдання зробити все можливе, щоб вони творили їх у рідному Тернополі.

Ми всі завдячуємо нашій молоді, що Тернопіль виборов статус «Молодіжної столиці України. Молодь переконала всіх, що наше місто найкраще і дала новий стимул для розвитку нашого міста.

На завершення хочу нагади нашій сучасній та суспільно активній молоді настанови, одного з Великих Українців митрополита Андрей Шептицький. Бо українці завжди знали, щоб мати успіх у майбутньому треба йти дороговказами наших провідників.

Митрополит Андрей говорив: «Дорогі діти. Любіть своє, тримайтеся свого і дбайте про своє!».

Сьогодні я переконаний, що завдяки нашим дітям Україна відродиться. Україна розгорне свій потенціал і стане найкращим місцем для гідного, заможного і повного життя усіх українців. При цьому зберігаючи наші традицій та цінності.

Зі святом, наше майбутнє. Ви обов’язково досягнете успіху! Творчої енергії! Нових перемог на благо рідного міста і рідної України!».

Поширити:

Post Author: Diana