Влада використовує короновірус, щоб залякати людей

В Україні вводять додаткові заходи посилення карантину. Відтепер заборонено переміщення групою більше двох осіб, потрібно обов’язково мати при собі документи, не можна відвідувати парки та спортивні майданчики та ще низка заборон, за невиконання яких обіцяють штрафувати на чималі суми. Народний депутат України VII та VIII скликань Михайло Головко стверджує, що такі дії влади є не чим іншим, як залякуванням людей та нагнітанням ситуації.

«Вимагати штафи та залякувати, в той час коли влада не зробила нічого, щоб виділити кошти, провести зміни до бюджету є блюзнірством. Ми бачили як вони цинічно обдурили народ, не проголосувавши за зміни до бюджету, зате проголосували за продаж української землі», – каже політик.

Пан Михайло наголошує, що перш за все народні депутати мали скасувати премії та величезні зарплати, витрати з апарату Верховної Ради, з Кабміну, Офісу президента, але цього ніхто не зробив.

«В кінцевому результаті знов вчергове залишили наших медиків напризволяще. Ми побачили цинізм, брехню, невігластво та мародерство. Вони знайшли спосіб відправити маски та інші препарати  до Китаю чи Іспанії, а знайти кошти щоб забезпечити наших медиків немає. І коли ми говоримо, що потрібно медичним працівникам підняти заробітну плату в рази, влада цього не чує», – зазначає він.

Екс-нардеп зауважує, що на українців наганяють страх та залякують. Натомість не надають жодної підтримки ні бізнесу, ні людям.

«Люди залишилися без роботи, без доходів, ніхто не скасував їм кредити, відсотки – держава жодним чином не допомагає. 50 % сімей сьогодні живуть від зарплати до зарплати , якої їм вистачає лише на місяць. Що нас чекає за тиждень – голодні бунти? Влада використовує ситуацію щоб залякати людей, награбувати, не думаючи щоб забезпечити заклади охорони здоров’я необхідним», – вважає Михайло Головко.

Поширити:

Post Author: Diana