Власники «Карти тернополянина» отримують додатковий час на ковзанці у «Зимовому містечку»

У центрі Тернополя з 6 грудня до 26 січня працюватиме “Файне зимове містечко-2020”. Однією із основних його родзинок є 40-метрова ковзанка під відкритим небом на Театральному майдані.

Особливістю ковзанки є те, що для її функціонування не потрібна мінусова температура повітря, адже майданчик знизу охолоджується, що дає можливість працювати навіть без морозу на вулиці. Організатори «Зимового містечка» пропонують усім власникам електронного квитка «Соціальна карта тернополянина» завітати на ковзанку та за умови наявності електронних квитків «Соціальна карта тернополянина» отримати в подарунок додаткових 10 хвилин катання до кожної оплаченої години. Пропозиція дійсна для власників персоніфікованих карт усіх категрій – “Учнівська/Студентська”, “Пільгова”, “Загальна”.

Графік роботи ковзанки – щодня з 10:00 до 23:00. Одночасно на льодовому майданчику зможуть кататись понад сто людей. Послуги інструктура вартують 100 гривень за годину. А для пенсіонерів, учасників АТО та їх сімей діє знижка 50 % на вхід. Можна приходити і з своїми ковзанами.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *