облрада

Внесено зміну до складу постійних комісій Тернопільської обласної ради

Під час сесії Тернопільської обласної ради внесено зміни до складу постійних комісій.

Розглянувши заяви депутатів Тернопільської обласної ради Піня Михайла Миколайовича та Ференца Василя Володимировича сесія Тернопільської обласної ради вирішила внести до зміни до складу постійних комісій.

Відтепер Пінь Михайло Миколайович працюватиме у складі постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань законності, запобігання корупції, регламенту, депутатської діяльності та здійснення демократичного цивільного контролю за сектором безпеки, оборони і правоохоронними органами держави, а Ференц Василь Володимирович – постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань охорони навколишнього природного середовища та природокористування.

Нагадаємо склад постійних комісій Тернопільської обласної ради:

– З питань законності, запобігання корупції, регламенту, депутатської  діяльності та здійснення демократичного цивільного контролю за сектором безпеки, оборони і правоохоронними органами:

1)    Сиротюк Олег Мирославович;

2)    Милий Денис Юрійович;

3)    Пінь Михайло Миколайович;

4)    Юрик Тарас Зіновійович.

– З питань бюджету:

1)    Щиголь Олег Олексійович;

2)    Валов Олег Володимирович;

3)    Гач Володимир Олегович;

4)    Головко Назарій Йосифович;

5)    Захарків Ярослав Петрович;

6)    Карачка Іван Володимирович;

7)    Кобель Василь Миколайович;

8)    Мороз Роман Мирославович;

9)    Чашка Марія Теодорівна.

– З питань духовності, культури, свободи слова, інформації та розвитку громадянського суспільства:

1)    Білик Любомир Степанович;

2)    Вермінський Володимир Євгенович;

3)    Деревляний Василь Тимофійович;

4)    Кривоніс Вікторія Борисівна;

5)    Тимошик Михайло Морозенкович.

– З питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства:

1)    Семерез Володимир Петрович;

2)    Бочан Любов Олегівна;

3)    Буринюк Петро Павлович;

4)    Онишків Наталія Мирославівна;

5)    Риндюк Микола Васильович;

6)    Твердохліб Віктор Васильович;

7)    Турецька Наталя Іванівна;

8)    Ярмоленко Ольга Маркіянівна.

– З питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту:

1)    Мисик Володимир Святославович;

2)    Крупа Любомир Левкович;

3)    Леськів Ігор Юрійович;

4)    Осінчук Уляна Степанівна;

5)    Поляк Ольга Михайлівна;

6)    Шафранський Віталій Богданович.

– З питань земельних відносин, агропромислового комплексу та розвитку села:

1)    Вислоцький Василь Михайлович;

2)    Бугай Іван Тарасович;

3)    Бутковський  Богдан Леонідович;

4)    Войцишин Олег Іванович;

5)    Жмінка Ігор Васильович;

6)    Стечишин Алла Василівна;

7)    Шумада Ірина Василівна.

– З питань охорони навколишнього природного середовища та природокористування

1)    Гадз Петро Іванович;

2)    Градовий Василь Степанович;

3)    Дрюченко Ярослав Олександрович;

4)    Мурин Іван Михайлович;

5)    Ференц Василь Володимирович;

6)    Чоботар Валерій Георгійович;

7)    Яремчук Юрій Володимирович.

– З питань соціально-економічного розвитку, промисловості, зв’язку, туризму, курортно-рекреаційної та зовнішньоекономічної діяльності:

1)    Хомінець Василь Петрович;

2)    Гайдук Ігор Володимирович;

3)    Дячун Тарас Васильович;

4)    Ништа Юрій Михайлович;

5)    Хаєцька Юлія Володимирівна;

6)    Юрик Юрій Зеновійович;

7)    Чашка Василь Геннадійович.

– З питань розвитку місцевого самоврядування, архітектури, будівництва, енергетики, транспорту, дорожнього та житлово-комунального господарства:

1)     Лебонтов Святослав  Володимирович;

2)     Боберський Олег Володимирович;

3)     Батіг Віталій Степанович;

4)     Заставна Ольга Петрівна;

5)     Труш Володимир Любомирович.

– З питань соціального захисту населення та учасників АТО/ООС і членів їх сімей:

1)    Марків Наталія  Василівна;

2)    Барна Степан Степанович;

3)    Любінський Олег Євгенович.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *