Волонтери центру «Допомога армії від Тернополя» відправились у чергову поїздку на фронт

У четвер, 17 листопада, водії та волонтери центру «Допомога армії від Тернополя» відправились у чергову поїздку до наших захисників. Цього разу – у напрямку Київської, Харківської та Дніпропетровської областей.

«Понад 50 адресних посилок, які принесли тернополяни, відправили для військовослужбовців. Окрім того, доформували вантаж зібраними речами від волонтерів у гуманітарних штабах Тернополя. Також передали теплий одяг, термобілизну, зимове взуття, аптечки, медикаменти, консервацію, продукти тривалого зберігання та інші речі, яких потребували військові, – зазначає міський голова Сергій Надал. – Велика вдячність дошкільному навчальному закладу № 37. Вони передали солодощі, продукти, білизну, футболки та дитячі малюнки з метою підтримання бойового духу на позиціях наших військових».

Традиційно з вантажем для тернопільських військових у «гарячі» точки поїхала й мобільна стоматологія, завдяки якій захисники на передовій зможуть отримати безкоштовну стоматологічну допомогу.

Нагадаємо, на базі управління соціальної політики (вул. Миколи Лисенка, 8-А) з червня активно працює центр «Допомога армії від Тернополя», який здійснює безкоштовну доставку посилок в місця дислокації військовослужбовців.

Поширити:

Post Author: Diana