Впродовж ночі вулиці та тротуари Тернополя посипали протиожеледними сумішами

У ніч з 31 січня на 1 лютого спецтехніка комунальних підприємств та підрядних організацій здійснювала нічні чергування та очищала місто від снігу.

На магістральних вулицях Тернополя механізоване посипання протиожеледними сумішами проїжджих частин здійснювало п’ять одиниць техніки (піскорозкидачі), а ще три трактори (1од. Мультикар, 2 МТЗ з навісною лійкою) – посипали тротуари і пішохідні зони.

Прибирання вулиць у Центрі, на масивах «Східний» та «Сонячний», у районах Старого Парку, Канади, Нового Світу та в «Промисловому» районі здійснює підрядна організація ТОВ «Авакс Проф», у мікрорайоні «Дружба» – ТМШРБ «Міськшляхрембуд», а на об’їзній дорозі та у Березовиці, Кутківцях і Пронятині – ТОВ «Техто-Буд-Центр».

Зимове утримання прибудинкових територій та міжбудинкових проїздів здійснюють управителі житлового фонду, очищення від снігу та посипання протиожеледними сумішами прилеглої території до закладів торгівлі та громадського харчування, офісів, установ і організацій – суб’єкти господарювання.

При виявленні дворів, під’їздів до них чи інших території, що неналежно очищені та посипані протиожеледною сумішшю, мешканці Тернополя можуть повідомляти на Viber муніципальної інспекції за номером +38 073 015 14 81, або зателефонувати на Цілодобову гарячу лінію 15-80, (0352) 23 – 63 – 97.

Жителів міста просять не паркувати машини на узбіччі доріг, щоб вони не заважали роботі снігоочисної техніки.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *