Вулиці Тернополя впродовж ночі очищали та посипали протиожеледними засобами

На вихідні у Тернополі спостерігалося підвищення температурних показників, проте у ніч з 24 на 25 січня температура повітря опустилася до 0°, тож на проїжджій частині і тротуарах утворилася ожеледиця.

Для забезпечення безперебійного руху транспортних засобів та безпечного пересування пішоходів, впродовж ночі спецтехніка очищала дороги і пішохідні частини та посипала їх піщано-сольовою сумішшю. Першочергова обробка проводилося на магістральних вулицях і вулицях, які є маршрутами пасажирського транспорту, згідно із закріпленими територіями спеціальної техніки для механізованого прибирання вулично-дорожньої мережі.

Загалом на вулицях Тернополя працювало 15 одиниць транспорту. Використано близько 100 мпротиожеледної суміші.

Відповідальними за прибирання прибудинкових територій і міжквартальних проїздів є  управителі житлового фонду в місті, за належне зимове утримання прилеглої території до закладів торгівлі та громадського харчування, офісів, установ і організацій – суб’єкти господарювання.  Тож звертаюся до представників тернопільських ЖЕКів і ОСББ, а також підприємців, з проханням забезпечити належне очищення прилеглих територій.

При виявленні території, що неналежно очищені від снігу, чи неналежно оброблені протиожеледними засобами, мешканці Тернополя можуть повідомляти на Viber муніципальної інспекції за номером +38 073 015 14 81, або зателефонувати на Цілодобову гарячу лінію 15-80, (0352) 23 – 63 – 97.

Прохання до тернополян не паркувати авто вздовж вулиць і в заборонених для цього місцях, щоб не перешкоджати роботі спецмашин і не створювати аварійних ситуацій через нестійку погоду.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *