“Випадок у Луцьку показав, що владою можна легко маніпулювати”, – Михайло Головко

В Україні досі на слуху історія з терористом, який захопив автобус із заручниками в Луцьку 21 липня. Багатьом українцям залишаються незрозумілими дії влади, яка виконувала дивні вимоги злочинця. Також шквал критики викликало його затримання, коли зловмисник  вийшовши з автобуса, чекав на поліцейських кілька хвилин. І вже після того як він здався, до автобуса під’їхав БТР та під вибухи шумової гранати почався штурм.

На думку народного депутата України VII та VIII скликань Михайла Головка, вся ця історія виглядала наче кадри із серіалу, а керівництво держави показало свою неготовність до таких ситуацій.

«Для України це неординарна ситуація. Таке враження, що ми продовжуємо зніматися в якомусь серіалі. Все це виглядає досить сумбурно. Перш за все мене турбує реакція нашої влади та президента. Вони показали, що ними можна легко маніпулювати, підігрувати та вести за своїм сценарієм. Ми побачили, що влада не готова до такого. Випадок у Луцьку – це «лайтовий» варіант, був би він важчим, то незрозуміло як би себе повели представники влади. Досі весь інтернет сміється з того, що плавця в Дніпрі затримувало 12 чоловік за порушення карантину, а коли терорист вийшов з автобуса, то півтори хвилини до нього взагалі боялися підійти», – каже політик.

Також екс-нардеп наголошує, що з кожним роком ми спостерігаємо дедалі більшу деградацію правоохоронної системи.

«В Україні немає системи правоохоронних органів, вона зруйнована. Так звана реформа лише погіршила ситуацію. Молодь без підготовки одягнута в красиву форму – це лише красива картинка, бо насправді вони некомпетентні ні в чому, адже за 2- 3 місяці неможливо навчити», – зазначив Михайло Головко.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *