Як дешева медійна колабораціоністка обізвала відомого тернополянина?

Між відомим українським шоуменом родом зі Збаража Сергієм Притулою та дружиною колишнього нардепа Сергія Лещенка Анастасією Топольською виникла суперечка. Причиною конфлікту став скандал з дуетом “Anna-Maria” під час відбору Євробачення-2020.

Анастасія Топольська назвала ведучого “медійним му*аком”.

«Сергій Притула, який же ви все-таки медійний му*ак. Суто телевізійний “розвод”, тупо провокація та контент для особливо чутливих псевдопатріотів. Ось ці всі загравання з людськими долями на підставі спорідненості й сімейних зв’язків докорінно перекручують поняття про сім’ю у цілому. Чи ви й справді думаєте, що “Я тебе породив, я тебе вб’ю” – це формула національного успіху? Супер треш, звичайно», – написала Топольська на своїй сторфінці у соцмережі.

У свою чергу, Сергій Притула заявив, що “медійним му*аком” бути почесніше, ніж “дешевою шоу-бізнесовою колабораціоністкою”.

«Ще б розуміли різницю між “порадили” і “породили”, ціни б вам не було. За комплімент на мою адресу – дякую, зацінив! Маю честь, коли жінки, подібні вам, вважають мене му*аком. А за сестер не переживайте, вони чудово виглядали в цьому році на фестивалі “Нова Хвиля” в Сочі. Це в тій же країні, в столиці якої ви регулярно розважали “мишебратів” у той час, як вони вбивали українців на Донбасі. Зійдемося на тому, що бути медійним му*аком почесніше, ніж дешевою шоу-бізнесовою колабораціоністкою. Бажаю добра і сімейного затишку!», – йдеться у коментарі Притули.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *