Як відтепер тернополянам нараховуватимуть компенсації витрат за розміщення внутрішньо переміщених осіб

Вчора, 18 січня, на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради внесено зміни в рішення виконавчого комітету міської ради від 24.03.2022 №294 «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану на територію Тернопільської міської територіальної громади».

Нарахування компенсації витрат власникам житла за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб (ВПО) будуть здійснюватися за розміщення ВПО, які перемістились із територій, що є складовою частиною переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією. Зокрема, відтепер буде нараховуватися компенсація витрат за тимчасове розміщення (перебування) ВПО, які перемістилися на територію Тернопільської міської територіальної громади з початку тимчасової окупації території України, що розпочалась ще у 2014 році.

Нагадаємо, З 1 по 5 число місяця у тернопільському Центрі надання адміністративних послуг проводиться прийом документів для компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб у попередньому місяці.

До слова, у Тернополі з березня по грудень компенсацію за тимчасове розміщення ВПО загалом нарахували 5537 власникам житла на загальну суму понад 7,8 млн грн.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *