Як зміниться Старий парк

Цими днями завершила свою роботу конкурсна комісія з вибору кращої концепції реконструкції Старого парку у Тернополі.

Після отримання шістьох доопрацьованих проектів з врахуванням усіх пропозицій членів конкурсної комісії, 11 серпня на завершальному засіданні комісії було обрано переможця конкурсу.

Попередньо комісія направила авторам кращих ескізних проектів рекомендації, які слід врахувати і доповнити ними проекти. Автори дослухалися до усіх правок і направили нам вже оновлені пропозиції. Загалом комісія розглядала шість доопрацьованих пропозицій, серед яких обрала переможця.

В автора найкращої концепції реконструкції парку замовлять проектно-кошторисну документацію, а вже після завершення війни та здобуття Україною перемоги будуть виконувати усі подальші заходи з реалізації проекту.

Згідно з рішенням конкурсної комісії, переможцем конкурсу визначено проект організації «Ulun architects» (автор Вадим Милостюк) з м. Дніпра, відповідно до концепції якого в оновленому парку передбачені: місця для вшанування українських Героїв, локації для відпочинку молоді з врахуванням фудкорту, пішохідні алеї, велодоріжки, спортивні і дитячі майданчики, територія для проведення різноманітних культурних та  мистецьких подій тощо.

До слова, до участі в конкурсі долучилися не лише місцеві архітектори та проектанти, а також фахівці з Дніпра, Маріуполя, Львова, Хмельницького та інших українських міст.

Поширити:

Post Author: Diana