Які тренди у нігтьовій естетиці будуть популярні цього року

Для того, щоб дізнатися які тренди у нігтьовій естетиці стануть популярними цього року та що буде модним, ми поспілкувалися із майстром манікюру з Тернополя – Катериною, яка розповіла чого хочуть жінки.

– Які тренди у нігтьовій естетиці стануть найбільш затребуваними у 2021?

– У модні тренди цього сезону стрімко увірвались світло-відбиваючі гель-лаки, – розповідає Катерина. –  При денному світлі вони виглядають як звичайні блискітки. А при спалаху камери чи штучному освітленні, кожна частинка відбиває світло, даючи неймовірний ефект. Вже багато брендів представили на ринок популярну новинку, але далеко не всі дають «вау-ефект». Моя порада майстрам: при виборі такого гель-лаку в інтернеті, завжди читати відгуки, а в магазині не соромиться увімкнути спалах телефону.

– Яка гама кольорів стане популярною, чи можливо цього року в тренди увірвуться «спокійні» відтінки?

– Якщо говорити про модну колірну гаму. То вона, як і раніше, залежить від пори року. Наприклад, весняно-літній манікюр, вражатиме яскравими кольорами: жовтий, зелений, фіолетовий, блакитний, рожевий в нюдових, пастельних, неонових відтінках. Хотілося б додати, що серед прихильниць коротких нігтів зараз часто перемагає прозоре покриття.

– Чи повернуться у моду 2021 року щось із минулих трендів?

– В цьому сезоні повернуться в список модних тенденцій манікюру – довгі нігті. Овальні і загострені форми дозволять виконати різноманітні види модних дизайнів, адже довжина нігтя дозволяє в повній мірі відтворити будь-які творчі фантазії. Відрощувати довгі нігті зовсім не обов’язково, їх можна змоделювати.

– А що у сфері нігтьової естетики залишається постійно популярним?

– Однозначно завжди в моді залишатиметься однотонний манікюр. Але для тих, хто вважає один тон нудним, є величезне різноманіття дизайну: розпис, акварель, проста геометрія, негативний простір, етнічні мотиви, стемпінг і слайдери, поталь, фольга, павутинка, flakes gel, Врешті, улюблений френч/арт-френч, шимерні топи, блискітки. Варіантів використання цих дизайнів є безліч, – розповідає Катерина. – Але в гонитві за модними тенденціями не варто забувати про свій неповторний смак, індивідуальність і комфорт. Довжина, форма, колір, дизайн, чи його відсутність – повинні бути зручними і подобатись саме тобі.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *