Якому з видів спорту надають перевагу тернополяни? (ОПИТУВАННЯ)

23 червня у 1894 році в Парижі відбувся міжнародний конгрес з проблем фізичного виховання. На ньому було ухвалено рік проведення першої Олімпіади, яка відбулася вже в 1896 році у Греції. А ще 23 червня започатковано, як Міжнародний Олімпійський день.

Стати олімпійцем – справа не з легких. А от вести здоровий спосіб життя – це не тільки корисно, а й модно. Важливо лише обрати навантаження, які підійдуть Вам до душі. Тому ми запитали в тернополян, як часто вони займаються спортом і який із видів обрали для себе.

«Професійно займаюсь легкою атлетикою більше 9 років» – громадський активіст Олександр Хома.

Вже більше 9 років тренуюся щодня окрім четверга та неділі. Раз в день, а коли підготовка до змагань буває і двічі у день. Професійно займаюсь легкою атлетикою (стрибки у висоту). Окрім цього люблю волейбол, це більше хоббі. Для душі і в час відпочинку. Збираємось на циганці з друзями, нас вже там велика дружня компанія. Буває 6-7 команд по 6 гравців.

«Спорт додає сил та покращує самопочуття» – вчитель раннього розвитку Анастасія Нісіфорова.

Серед усіх видів спорту мені найбільше до вподоби фітнес. Тренуюся тричі на тиждень. Крім того, три рази в тиждень виходжу на ранкову пробіжку. Спорт додає сил та покращує самопочуття, хоч і не надто допомагає в роботі.

«На війні, коли будо дуже холодно на позиції, я віджимався в повній бойовій» – керівник «Автомайдан Тернопіль» Дмитро Гайдуцький.

Три рази в тиждень ходжу в спортзал, тягаю «желізяки» і працюю з боксерською грушею.

На війні, коли будо дуже холодно на позиції, я віджимався в повній бойовій – так грівся. По поверненні з війни зрозумів, що чогось бракує, от і вирішив зайнятись спортом.

 Я не палю і не вживаю алкоголю вже 13 років, тому маю теж якось розслаблятись. Якщо серйозно то пів року як почав ходити в спорт зал значно покращилось самопочуття та настрій.

«Уже давно не займався. У зв‘язку з тим, що немає часу» – ведучий Василь Яскевич.

Люблю футбол. Раніше займався частіше. Потім травмувався і почав грати не частіше, ніж раз у тиждень. Зараз ще рідше. Уже давно не займався, у зв‘язку з тим, що немає вільного часу.

«Зараз я відкрита до нових напрямків у спорті та не можу ні дня без руху, чи щотижневих тренувань» – журналіст Тетяна Шило.

received-4493391607379703

 

Спорт і я – це різні речі…
Стоп!
Були раніше, близько 3 років тому.
Зараз я відкрита до нових напрямків у спорті і не можу ні дня без руху, чи щотижневих тренувань.
До спорту я прийшла тоді, коли внутрішню відчула потребу зовнішніх змін (маючи на той час зайву вагу).
Згадуючи, як я в дитинстві займалася гімнастикою, плаванням маючи успіхи, бо на змаганнях займала призові місця, але в підлітковому віці уже не пригадую причини чому залишила. У дорослому житті кожного дня у присутня ходьба. Я ходжу пішки постійно, будь-куди, живучи на Алясці спокійно йду на Дружбу. Ходьба є дуже корисним видом занять. Також 2/3 рази в тиждень у мене силові та кардіо тренування у тренажерному залі. Теж для гнучкості і здоров’я спини двічі в тиждень відвідую заняття зі стретчингу.

Матеріал підготувала Ірина Гороховянко

Поширити:

Post Author: Diana