Якими були останні дні літа у Тернополі

Останні вихідні літа, що минає, у Тернополі пройшли весело та гучно. Саме минулої суботи у файному відсвяткували День міста під час якого відбулося чимало спортивних, культурних і розважальних заходів.

Зокрема, це і Чемпіонат світу з водно – моторного спорту «HYDRO GP Ternopil», відкриття нових пам’ятних відзнак на Алеї зірок, фестиваль «Не святі горшки ліплять», вогняне шоу, Всеукраїнські змагання з баскетболу та концертні програми на набережній Тернопільського ставу й на Співочому полі.

Своїми враженнями від святкувань поділився депутат Тернопільської обласної ради, краєзнавець, директор рекламної агенції «Маркетингові технології ПБС» Михайло Тимошик.

«Усі свята я проводжу зі своєю сім’єю, не виключенням стало і святкування Дня міста, який припадає на велике християнське свято Успіння Пресвятої Богородиці. Традиційно наш день розпочався із відвідування храму та святкової літургії у Надставній церкві. Після храму ми з дружиною та донечкою вирушили до перлини нашого міста – ставу, де проходили етапи чемпіонату світу з водно-моторного спорту. Неподалік, у парку імені Т. Шевченка, розгорнулася ще одна цікава локація – міжнародний фестиваль гончарів  «Не святі горшки ліплять», присвячений темі «Кераміка княжої доби». До слова, цьогоріч  агенція «Маркетингові технології ПБС» надала інформаційну підтримку фестивалю, який вже п’ять років поспіль дарує тернополянам неймовірну атмосферу. Саме тут, на одній локації, зуміли поєднати минувшину та сучасність, яка захоплює та зачаровує.

До організації святкувань долучилося і комунальна установа Тернопільської обласної ради Тернопільський обласний молодіжний методичний центр під керівництвом депутата обласної ради, свободівця, Богдана Бутковського. З його ініціативи було облаштовано тематичну фотозону та виставку зброї, яка була цікавою не лише дорослим, але й малечі.

Загалом, святкування Дня міста у Тернополі видалося неймовірно насиченим, різноплановим, цікавим та чудово організованим. Кожен міг знайти для себе щось цікаве. Адже зовсім поруч гармонійно співіснували духовність, культура та спорт», – розповідає Михайло Тимошик.

 

Поширити:

Post Author: Diana