Ярина Поправа фіналістка Всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу

Нещодавно завершився літературно-мистецький конкурс, який проходив в рамках Всеукраїнського культурного проєкту «Успіх усупереч», який організувала громадська організація «Краєзнавчо-культурне товариство «Д.І.Я.» за підтримки Українського культурного фонду. 

У конкурсі взяли участь понад 400 робіт, твори надіслали з усіх регіонів України, а також із Німеччини, Чехії, Канади. Завданням молодіжного конкурсу, у якому брали участь учасники віком від 8 до 19 років, було розповісти мотиваційну історію життя та успіху українців у цікавій формі: літературній, художній (у вигляді коміксу) або креативній презентації.

Приємно повідомити що, єдина учасниця від Тернопільщини Ярина Поправа стала фіналісткою конкурсу. Її робота визнана однією з найкращих в номінації «Комп’ютерна презентація». Ярина навчається у 8-му класі школи-ліцею №6 ім. Н. Яремчука у Тернополі, є активною учасницею театральної студії «Третій дзвінок». Талановита дівчина свої здібності реалізувала в креативних презентаціях з авторським супроводом. До уваги журі вона представила історію успіху відомих людей: «Видатні особистості, які прославили Україну: І. Сірко та Л. Костенко». Наставниця конкурсантки – вчителька Лотоцька Ольга Михайлівна.

До речі, за творами переможців видали книгу. Ця перша мотиваційна книжка-каталог творчості є інтерактивною з діджиталізованими аудіо- й відеоматеріалами. Електронна версія книги доступна за посиланням  https://uspikhusuperech.com.ua/konkurs-uspikh-usuperech/tvorchi-roboti/

Поправа Ярина1

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *