Юні мешканці Тернопільщини вирушили на оздоровлення до Одеси

Група, в кількості 21 дитина, з Тернопільської області вирушила на оздоровлення в Український дитячий центр «Молода гвардія» в м. Одеса.

В управлінні сім’ї та молоді обласної державної адміністрації розповіли, що це перший заїзд до даного оздоровчого закладу у 2020 році. У «Молодій гвардії» діти з Тернопільщини візьмуть участь у І тематичній зміні «Ми – різні, Ми – рівні!»

В основі програми зміни лежатиме гра-дослідження «21 день рівності» зі створенням дитячого парламенту та діяльності телевізійної студії новин «МГ-онлайн». В ході гри діти знайомляться з основними цінностями та засадами рівності та свободи в Україні та світі, підсумковим завданням моделі зміни буде створення відео-теки „Ми – різні, ми – рівні”.

Головне завдання зміни – формувати у дітей основи знань про права і свободи людини в нашій державі; розуміння і сприйняття учнями таких цінностей, як справедливість, рівність, свобода, демократія. Розвивати правові і громадянські компетентності дітей, відповідні уміння, навички, здобувати досвід захисту власних прав; усвідомлювати глибинний зміст та суть прав людини, їхню моральну зумовленість, взаємозв’язок з етичними, політичними та культурними нормами суспільства.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *