Юні тернополяни отримали подарунки від молоді української діаспори

Більше сотні дітей тернопільських військовослужбовців – учасників АТО/ООС отримали сьогодні різдвяні подарунки від ровесників з української Діаспори світу.

Вручали пакунки та солодощі маленьким тернополянам міський голова Сергій Надал спільно з активістами Спілки Української Молоді. Святковий захід відбувся в Українському Домі в рамках різдвяної акції «Теплом зігріємо серця».

«Зараз особливий період Новорічно-Різдвяних свят, коли діти очікують дива та подарунків. І дуже приємним є те, що СУМівці всього світу вкотре організувалися, щоб допомогти друзям в Україні. Адже українці всього світу – це справді одна родина, об’єднана одними цінностями, прагненнями і ідеалами. Українці проявляють найкращі риси, коли допомагають одні одним – своїм братам і сестрам українцям. Для українського світу немає кордонів, – наголосив Сергій Надал. – Завдяки цій акції ми вкотре пригадуємо собі, що у ці зимові дні, коли ми колядуємо і радіємо, нашу свободу охороняють наші бійці на Сході. Наші воїни стоять на охороні добра, любові, правди і життя. Дякуємо за їх щоденний подвиг. Молимось за них».

Очільник Тернополя висловив вдячність активістам СУМу за організацію цієї благодійної акції, за волонтерство і допомогу Армії та за активну життєву позицію.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *