Юні тернополяни з малозабезпечених родин отримають подарунки з Фабрики Святого Миколая

Сьогодні, 18 грудня, близько 2 тисяч дітей з тернопільських багатодітних і малозабезпечених родин, дітей-сиріт, переселенців та дітей учасників АТО/ООС отримають подарунки в рамках благодійної акції “Миколай про тебе не забуде”.

Смаколики, іграшки, канцтовари та засоби особистої гігієни впродовж місяця приймали від небайдужих тернополян і пакували волонтери – помічники Чудотворця на «Фабриці Святого Миколая» у приміщенні храму Святого Йосафата.

Напередодні Дня Святого Миколая долучився до роботи Фабрики і очільник Тернополя Сергій Надал.

«Я дуже радий, що допомога дітям, які найбільше потребують нашої уваги та підтримки, уже стала доброю традицією в нашому місті, і щороку до таких благодійних акцій долучається все більше небайдужої молоді. Так і цього року, завдяки ініціаторам та волонтерам акції потребуючі тернополяни зможуть відчути тепло та увагу напередодні Дня Святого Миколая, – зауважив Сергій Надал. – Я дякую усім, хто доклався подарунками, іграшками, працею, а також дякую Тернопільсько-Зборівській архиєпархії УГКЦ за те, що кожного року долучаєтеся до організації благочинної акції, яка загріває серця дітей».

До слова, очільник міста подарував тернопільським дітям канцтовари, книги та іграшки, а також виступить у ролі помічника Миколая та завітає до дітей з багатодітних сімей напередодні свята.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *