Юні жителі Тернопільщини вирушили на відпочинок

Тернопільська обласна військова адміністрація разом з Parimatch Foundation Ukraine організували оздоровлення для 55 діток.

Частину літніх канікул вони проведуть за кордоном та у відпочинкових таборах України. 30 дітей вирушили на Кіпр, а 25 – у Закарпаття. Це діти вимушено переміщених осіб та загиблих у російсько-українській війні захисників.

Пані Ганна приїхала з Києва для того, аби відправити свою дитину на відпочинок. Батько загинув у 2014 році в АТО. Жінка впевнена, що відпочинок буде цікавим, приємним та корисним.

– Перші місяці повномасштабної війни були емоційно дуже складними, – розповідає пані Ганна. – Зараз стан дитини значно покращився. Думаю, на відпочинку дитині вдасться відновити сили та отримати позитивні емоції.

Плавати, засмагати, веселитися під час відпочинку планує 9-річна Валерія.

Кілька місяців вона живе на Тернопільщині, де знайшла нових друзів. Дівчинка не сподівалася, що цьогоріч зможе поїхати на море, але її мрія здійснилася.

Це лише перший етап оздоровлення. В першу чергу, організовують відпочинок для дітей внутрішньо переміщених осіб, які не мають можливості проживати у своїх домівках, адже там проходять активні бойові дії. А також дітей загиблих у російсько-українській війні воїнів. Планується організувати кілька заїздів, аби діти відволіклися від жахіть війни, набралися сил та позитивних емоцій.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *