З 1 квітня на Тернопільщині розпочинається період нересту

Жителям Тернопільщини нагадують про нерест, який розпочинається з 1 квітня 2021 року. У цей час спеціалісти слідкують за тим, аби браконьєри не виловлювали рибу, якій в цей час потрібен спокій.

Нагадаємо, що період нересту важливий, оскільки в цей час відбувається розмноження водних жителів. Протягом цього часу для них потрібний спокій та захист від вилову. Оскільки, чим вдалішим буде період нересту, тим більшою стане чисельність риби у водоймах.

Період нересту триває декілька місяців, від 1 квітня до 1 червня цього року та виключає вилов усіх водних жителів. Варто зауважити, що в цей час заборонене: використання плавзасобів, промислове рибальство, підводне полювання, проведення змагань із спортивного рибальства, добування будматеріалів в місцях масового нересту.

Проте, дозволять аматорський вилов до 3 кілограм риби на одну особу, однією вудкою (поплавковою чи донною) з одним гачком і спінінгом з берега в спеціальних місцях. До слова, Тернопільський рибоохоронний патруль склав спеціальну карту, де в цей період рибалки зможуть провести вилов.

При виявленні порушення Державне агентство рибного господарства у Тернопільській області наголошує, що потрібно дотримуватися правил та бути відповідальним. Окрім того, при виявленні порушень Ви можете зателефонувати на гарячу лінію:  (0352) 27 – 70 – 34 та (097) 427- 85- 95.

 

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *