З нагоди пам’ятної дати у Тернополі відбулося спецпогашення поштової марки

З нагоди 110-ї річниці від дня народження видатного українського політичного та військовий діяча Ярослава Стецька в Тернополі відбулося спецпогашення поштової марки та конверта.

Поштову продукцію за проектом «Власна марка» видали лімітованим тиражем – 140 примірників немаркованих конвертів та персоніфікованої власної марки. Автором ескізу спеціального поштового штемпеля «Ярослав Стецько, 1912-1986, Тернопіль, 46008» є Юрій Заблоцький. Спеціальний штемпель зберігатиметься у музеї «Укрпошти в Києві».

«Видатний діяч націонаонально-визвольного руху, Провідник та ідеолог українського націоналізму Ярослав Стецько є прикладом відданої невтомної боротьби за волю рідної держави для кожного з нас. Переконаний, життєпис та основні віхи діяльності Ярослава Стецька мають знати всі свідомі українці, й саме на його працях повинні виховуватися молоді патріоти. Запам’ятаймо, народ, який не знає своєї історії та не шанує своїх Героїв, — не матиме майбутнього!», – наголосив під час заходу голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

Також, з нагоди пам’ятної дати відбулося відкриття тематичної виставки. В експозиції представлено унікальні експонати, особисті речі Ярослава Стецька, зокрема, комп’ютер за яким лідер УПА працював у часи еміграції у Мюнхені.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *