міськрада

З Тернополя для підрозділів ЗСУ передали транспортний засіб

Понад 10 місяців в Україні триває повномасштабна війна. І упродовж цього час Тернопіль активно підтримує та надає військовослужбовцям Збройних сил України необхідну допомогу.

Цими днями для наших захисників передано черговий автомобіль, придбаний за кошти працівників Тернопільської міської ради.

«До Дня Збройних сил України працівники міської ради та комунальних підприємств міста вирішили зібрати кошти. На зібрану суму для потреб військових буде придбано позашляховики, мікроавтобус та дрони, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Перший автомобіль вже передали для потреб нашої бригади Тероборони. Наступна техніка після прибуття також буде передаватись для потреб військових. Нехай вона допомагає нашим хлопцям нищити окупантів і якомога швидше повернутись до своїх сімей живими та неушкодженими. Дякую працівникам міської ради та працівникам комунальних підприємств, які пожертвували свої кошти, дякую всім тернополянам, які не втомлюються і щодня допомагають Збройним силам».

Нагадаємо, нещодавно для тернопільських військовослужбовців на передову передано 3100 комплектів термобілизни та понад 1000 пар зимового взуття.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *