облрада

За минулий рік у Збаразькій центральній лікарні значно покращилася матеріально-технічна база

У Збаразькій центральній районній клінічній лікарні відбулася медична рада по підсумках роботи лікувально-профілактичного закладу за 2017 рік. Участь у  ній взяв начальник управління охорони здоров’я ТОДА Володимир Богайчук.

Перед початком наради Володимир Григорович оглянув приймально-діагностичне відділення, де триває ремонт за кошти з районного бюджету та маніпуляційний кабінет поліклініки, який на сесії районної ради було передано в оренду приватному підприємцю для забору аналізів, що дозволить підвищити якість надання медичних послуг. Ремонт кабінету було здійснено орендарем. 

Під час медичної ради головний лікар Збаразької комунальної центральної районної лікарні Суконнік Валерій зазначив, що в 2017 році покращилася матеріально-технічна база Збаразької ЦРКЛ. Зокрема, закінчено ремонт коридору інфекційного відділення, проведено поточні ремонти в одній палаті терапевтичного відділення, хірургічного та неврологічного відділень. В двох палатах хірургічного відділення, реєстратурі поліклінічного відділу встановлено металопластикові двері та металопластикове вікно в неврологічному кабінеті. 

Закінчено ремонт приймально-діагностичного відділу, кошторисна вартість якого становить 260 тисяч грн. Для клініко-діагностичної лабораторії придбано мікроскопи (3шт.) вартістю 26760грн., фотометр (1шт.) – 20735грн. Для хірургічного та діагностичного відділення придбано колоноскоп FC -38LV та електрохірургічний апарат FS -350 вартістю 898500 гривень. Кошти на придбану апаратуру надійшли з місцевого бюджету. Встановлено відеоспостереження за рахунок благодійних коштів на суму 53 тис. грн.

Також у вересні 2017 року в рамках пілотного проекту в районі презентували систему електронної медицини з реєстрацією електронної картки пацієнта на базі комп’ютерної програми «Укр Мед Софт: Поліклініка». Сервер та програмне забезпечення було придбане за кошти районної ради, електронні робочі місця лікаря оснащенні ноутбуками наданими міською радою (16 одиниць) та сільськими радами.

Поширити:

Post Author: Diana