економіка

За порятунок доньки пенсіонерка за Тернопільщини віддала шахраям майже 30 тисяч гривень

Від телефонних аферистів найчастіше страждають одинокі люди та пенсіонери, які довіряють незнайомим людям.  «Ваш родич у поліції» – за такою розповсюдженою схемою аферисти ошукали жительку Тернопільського району.

До поліцейських звернувся житель обласного центру. Він повідомив, що його старенька родичка, яка проживає в одному з сіл району, потрапила в аферу.

За словами потерпілої, до неї зателефонувала невідома особа. Швидко увійшовши в довіру, аферист повідомив, що дочка потерпілої перебуває у відділі поліції, за скоєння правопорушення. Аби вирішити «питання» потрібно 30 тисяч гривень.

Перелякана матір перейнялась почутим і  погодилася на всі умови: витягла зі сховку 27 тисяч, подалася до  відділення Укрпошти і перевела на  наданий аферистом рахунок усі гроші. Лише через декілька годин, після телефонної розмови з зятем, потерпіла довідалася, що з донькою усе гаразд, а її ошукали.

За фактом шахрайства поліцейські розпочали слідчі дії, особу зловмисника встановлюють.

Працівники поліції закликають всіх громадян, бути свідомими і не пересилати кошти невідомим особам. Перевіряйте інформацію отриману від незнайомих. Пам’ятайте: навіть якщо незнайомець називає себе працівником правоохоронних органів, не поспішайте виконувати його прохання, особливо ті, які стосуються різних фінансових операцій. Найкраще одразу сконтактуватися з родичем, який нібито потрапив в біду, для уточнення усіх обставин.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *