Затверджено Реєстр назв вулиць та інших геонімів Тернопільської громади

Вчора, 22 серпня, на засіданні позачергової сімнадцятої сесії міської ради депутати затвердили Реєстр назв вулиць та інших геонімів (проспектів, бульварів, площ, провулків тощо) Тернопільської міської територіальної громади.

Як зазначають у Тернопільській міській раді, у зв’язку із перейменуванням та зміною назв 13-ти вулиць у Тернополі, виникло питання про оновлення Реєстру назв вулиць та інших геонімів Тернопільської громади.

Окрім нових назв, було також приведено у відповідність найменування усіх вулиць, проспектів, бульварів, площ, провулків до єдиного нового стилю.

Згідно із рішенням, підприємства, організації та установи усіх форм власності та інші суб’єкти правовідносин мають застосовувати назви вулиць та інших геонімів відповідно до затвердженого рішенням сесії офіційного Реєстру назв вулиць та інших геонімів (проспектів, бульварів, площ, провулків тощо) Тернопільської міської територіальної громади.

Нагадаємо, 11 липня депутати підтримали рішення про перейменування вулиць, що містили російське або радянське походження. Перейменування вулиць пройшло відповідну процедуру. Зокрема, спеціальна комісія опрацьовувала назви вулиць, які необхідно перейменувати, а тернополяни водночас пропонували варіанти нових назв.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *