Збаразьке керівництво підтримує підприємців

Виконавчий комітет Збаразької міської ради підтримує позицію підприємців міста. Про це заявив в.о. міського голови м. Збараж Роман Напованець.

«Під час карантину економіка Збаража фактично виживає, бізнес малий і середній закривається, банкрутує, люди масово втрачають роботу, а жодних альтернатив як вижити простим українцям ніхто не пропонує.

Закликаю всіх з розумінням поставитися до карантинних обмежень та дотримуватися їх.

Звертаюся до органів поліції і прошу з розумінням поставитися до тих умов в яких зараз перебувають підприємці міста.

Готовий сприяти та допомагати підприємцям в разі виникнення спірних ситуацій», – зазначив Роман Напованець.

На позачерговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчий комітет міської ради вирішив: підприємцям, установам, організаціям, а також суб’єктам господарювання розташованим на території міста незалежності від форм власності та господарювання дотримуватися протиепідемічних заходів визначених законодавством та іншими актами; комунальним підприємствам в міру власних повноважень забезпечити дезінфекцію в будівлях, спорудах, громадських місцях, прибудинкових територій та інших місцях, які перебувають у їхньому обслуговуванні; не заперечувати щодо роботи закладів торгівельної і побутової діяльності та закладів громадського харчування на території міста Збараж з обов’язковим дотриманням норм законодавства та інших актів, які регламентують діяльність таких закладів, в тому числі і на період дії карантину; звернутися до місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій створеної Збаразькою РДА із проханням щодо перегляду (послаблення) встановлених комісією додаткових заборонних карантинних обмежень; додатково проінформувати громадян щодо симптомів та заходів профілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *