“Зброя у наших руках — лише для того, щоб перемагати!”, – Михайло Головко взяв участь в урочистому погашенні нової марки

З нагоди Дня Збройних Сил України введено в обіг нові марки «Зброя перемоги», в урочистому погашенні яких взяв участь голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко. 
Під час урочистостей Михайло Головко наголосив на сакральному значенні свята для українців, адже ми маємо славну історію мілітарної сили: козаччина, гетьманщина, січове стрілецтво, УНА, УПА. Саме вони у безперервності поколінь сформували сучасні Збройні Сили України, звитягою яких захоплюється світ.
Голова обласної ради також зазначив, що він вважає ідею Укрпошти дуже влучною і актуальною. Приємно, що у марковому аркуші серед західних виробників — «Байрактар ТБ2», FGM-149 «Джавелін», «M142 Хаймарс» є і наші — направду унікальні розробки — «Вільха», «Нептун», «Стугна-П».
«Не забуваємо, що це легендарне озброєння прославлене лише завдяки вправності та високій професійності наших Воїнів. Вірю у бойовий потенціал нашої славної армії, у її запал, гарт і відвагу. Сподіваюся, ми станемо останнім поколінням, яке врешті знищить цю недоімперію і покладе край всесвітньому злу. Адже зброя у наших руках — лише для того, щоб перемагати!» — сказав Михайло Головко.
Поширити:

Post Author: Diana