Здійснити прогулянку на Тернопільську ставі можна на теплоході

Уже доброю традицією для жителів та гостей міста є прогулянки на теплоході Тернопільським ставом. Через карантин навігаційний період для круїзних суден у місті розпочався цього року дещо із запізненням.

Проте уже із початком літа в свої перші прогулянкові поїздки на ставі вирушає теплохід «Капітан Т. Г. Парій».

Для безпеки відвідувачів на судні буде дотримано усіх протиепідемічних вимог та, в умовах діючого карантину, проводитиметься щогодинна дезінфекція теплоходу. Круїзне судно працюватиме щодня з 12:00 до 21:00 год. (або до настання темряви).

Вартість разового квитка, придбаного у матроса, для проїзду у теплоході цьогоріч не змінилася. Проїзд дітей віком до 6 років безкоштовний.

У КП «Тернопільелектротранс» готують також до виходу на воду ще два судна: «Герой Г. Танцоров» та «Сігма». Про початок їхньої роботи буде повідомлено додатково.

Зазначимо, у дощову та штормову погоду теплоходи не працюватимуть.

Post Author: Diana

Один коментар до “Здійснити прогулянку на Тернопільську ставі можна на теплоході

  • Олег

    (01.06.2020 - 20:49)

    У дощову та штормову погоду теплоходи можуть працювати, все залежить від того, яка саме буря. Тобто, якщо з початку дня погодні умови взагалі несприятливі, і пасажирів немає, судна не виходять. Проте, якщо зміни в погодних умовах настають раптово, судна продовжують виконувати свій рейс, у який відправились, при потребі відповідно перечікують дощ та сильний вітер, і відновлюють роботу в той же день, якщо погода змінюється (це в теплий період).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *