облрада

Житель Тернопільщини онлайн ввів у експлуатацію свій будинок

Житель села Великі Гаї Тернопільського району Володимир Романенко, перший і єдиний в Україні, хто скористався електронною послугою у ДАБІ, що дозволяє як почати, так і завершити будівництво онлайн.

Свій житловий будинок у Великих Гаях він оформив через інтернет без жодного відвідування органів державно-архітектурної інспекції, а прогресивність власника будинку відмітив навіть Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, який відзначив, що вже за два роки не менше половини об’єктів будівництва у країні впроваджуватимуться в експлуатацію онлайн.

В електронну систему на сайті Держархбудінспекції, за словами Володимира Романенка, він вносив дані з технічного паспорта, тому додаткових труднощів у нього не виникало. Проте, єдине, що відрізняє електронну послугу від паперової – наявність електронного підпису, який, як наголошує Володимир, нескладно отримати у фіскальній службі чи банківській установі, яка вас обслуговує. При цьому процедура отримання підпису, як і подача декларації на сайті ДАБІ, абсолютно безкоштовна.

 

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *