економіка

Жителі Тернопільщини продовжують довіряти псевдобанкірам

Співробітники Тернопільського районного управління поліції за минулу добу задокументували два шахрайства, пов’язані з крадіжками грошей з банківських карток.

До одного із потерпілих, 59-річного жителя Тернополя, зателефонував незнайомець, який представився працівником банку. Співрозмовник повідомив, що картка тернополянина заблокована і він може допомогти її відновити. Для цього попросив продиктувати йому код з смс-повідомлення, яке надійшло на номер потерпілого. Чоловік виконав усі вказівки телефонного незнайомця. Як наслідок, з його банківської картки викрали 10 000 гривень.

У схожу шахрайську схему потрапила 20-річна дівчина. До неї теж зателефонували начебто із фінансової установи та розповіли про те, що проводять оновлення рахунків. Потерпіла повірила телефонному незнайомцю та назвала 4 цифри  з смс-повідомлення, яке їй надійшло. В результаті з платіжної картки дівчини зникло 7 000 гривень.

Відомості за обома фактами поліцейські внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Тривають оперативно-розшукові заходи для розкриття злочинів.

Поширити:

Post Author: Diana