Жителів Тернопільщини застерігають від шахраїв, які по телефону випитують реквізити банківських карток

Шахрайство, пов’язане із заволодінням коштів з банківської картки, розслідують співробітники Теребовлянського відділення поліції.

Потерпілий – 67-річний житель Микулинецької громади. Зі слів чоловіка,  до нього зателефонував незнайомець, який представився працівником банку та попросив надати номер картки та PIN-код начебто для зарахування грошової допомоги від міжнародної організації. Пенсіонер повірив та повідомив співрозмовнику  конфіденційну інформацію. У результаті з рахунку чоловіка було списано понад 11 000 гривень.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Поліцейські вживають оперативно-розшукові заходи для розкриття злочину.

Правоохоронці вкотре застерігають жителів краю: не довіряйте телефонним незнайомцям та не  розголошуйте їм жодних реквізитів вашої картки. Не переказуйте ваші кошти на будь-які інші рахунки та рахунки третіх осіб. Будь-які операції з платіжною карткою краще проводити особисто у відділенні банку.

Якщо все ж таки ви стали жертвою шахраїв, не зволікайте телефонуйте на лінію 102.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *