Жителька Тернопільщини Лілія Фіалковська презентувала ліричну пісню про війну (ВІДЕО)

Наша Україна – багатогранна Земля, та найбільшою її цінністю – є щирі й талановиті люди, які прославляють свій рідний край. Саме такою справжньою та обдарованою Богом є Лілія Фіалковська – уродженка Борщівщини, щира патріотка, співачка, поетеса і композитор, яка усім серцем співпереживає своїй рідній землі, оспівуючи її красу та біль.

Нещодавно побачило світ нове творіння Лілії Фіалковської – її пісня під назвою «Війна». Твір пронизаний неймовірною тугою та сумом за кожним українським солдатом, який загинув, боронячи нашу рідну Україну. З кожною нотою ми поринаємо у чуттєвий і скорботний світ, зображений авторкою, розуміємо та відчуваємо ту неймовірну біль матері, яка втратила найрідніше – рідну дитину. Словами щирої молитви звертається вона до Бога, аби більше ніколи не повторювалися подібні трагедії у рідному краї.

«Бути українкою… Це відчувати свою рідну землю кожною часточкою своєї душі, дихати з нею одним повітрям, навіть якщо ти далеко за її межами, співпереживати, любити, розуміти, вірити в її щасливе майбутнє завжди, попри труднощі та розчарування, попри біль та втому. Бути українкою… Це кожного дня знати, чим живе твоя країна, це кожного разу радіти, коли вона досягає успіхів, це кожен раз помирати тоді, коли перестає битися серце українського Воїна…» – розповідає пані Лілія.

Зазначимо, «Війна» – не єдина патріотична композиція у доробку виконавиці, є й інші твори, які вона готує відпустити у вільне плавання. Споглядаючи красу рідної природи, замислюючись над минулим, розуміючи сьогодення Лілія Фіалковська творить свої чуттєві та проникливі пісні.

«Найбільшою моєю мрією є те, щоб пісні, написані душею, приносили задоволення слухачам і зігрівали серця українців, – ділиться Лілія Фіалковська. – Важко пояснити магію появи тексту чи музики, адже натхнення приходить тоді, коли й не сподіваєшся».

Пані Лілія займається музикою все життя, грає на кількох музичних інструментах, співає у церковному хорі. Працювала вчителем і прививала любов до української пісні своїм учням. В майбутньому прагне випустити альбом. Кожна її композиція пронизана щирою любов’ю до рідної землі, справжнім патріотизмом, співчуттям, тремтливою, сонячною та веселковою енергією жінки-матері, Берегині.

Поширити:

Post Author: Diana