Звернення мера Тернополя з нагоди Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок війни на сході України

Дорогі тернополяни! Українці!

Сьогодні ми молимося за душі невинно загиблих дітей, що стали жертвою московського окупанта. За час війни загинуло понад 240 дітей, більше ніж півсотні пропали безвісти. Півтисячі отримали поранення і травми.

Українські діти гинули навіть у мирних містах. Так сталося з Данилом Дідіком, патріотичним підлітком, що любив Україну та загинув під час теракту у Харкові в 2015 році.

Данило, як і сотні інших дітей, впав жертвою цинічної жорстокості московського окупанта та його посіпак. Вони відкрито говорять, що ховатимуться за спинами жінок і дітей. Вони стріляють «градами» по мирних кварталах Маріуполя. Ведуть обстріли із житлових кварталів. Влаштовують теракти у мирних містах. Вони готові вбивати дітей заради збереження влади диктатора.

У цей день маємо пам’ятати про важливість захисту власної держави та армії. Тільки наше військо і своя держава захищають наших дітей від цинічних вбивць.

Сьогодні ми вшановуємо душі загиблих дітей, а також просимо Господа, щоб допоміг цивілізованому світу знищити криваву диктатуру, щоб більше ніколи не гинули діти,  щоб на українській землі запанував мир!

Вічна пам’ять!

 

Міський голова Тернополя                                              Сергій Надал

Post Author: Автор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *