Зять заступника Міністра та земляк губернатора став керівником Держпродспоживслужби в Тернопільській області

Вчора, 12 лютого, до виконання своїх обов’язків приступив новий керівник Головного управління Держпродспоживслужби у Тернопільський області.

Згідно із наказом Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 11 лютого 2021 року на посаду начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Тернопільський області призначено Ігоря Олеговича Рогальського.

Ігоря Рогальського призначено шляхом укладення контракту про проходження державної служби на період карантину до дня визначення переможця конкурсу на зазначену посаду.

Раніше ми писали, що уродженець Рогатина на Івано-Франківщині, випускник та викладач Тернопільської медичної академії ім. І.Я. Горбачевського 45-річний Ігор Рогальський ще наприкінці грудня готувався очолити Держпродспоживслужбу в Тернопільській області.

Крім земляцтва з головою Тернопільської ОДА Володимиром Трушем, пан Рогальський відомий тим, що він є зятем вихідця з Тернопільщини, екс-мера міста, а нині – заступника Міністра В’ячеслава Негоди.

Нагадаємо, Василя Хомінця з посади керівника Держпродспоживслужби в Тернопільській області звільнено два місяці тому.

Поширити:

Post Author: Diana